Kas iš tiesų yra natūrali, ekologiška kosmetika?

Pastaraisiais metais galime pastebėti nuolat augantį žmonių susidomėjimą natūralia ir ekologiška kosmetika. Augant paklausai, auga ir pasiūla, tad tokių, aplinkai nekenksmingų, prekių asortimentas nuolat didėja.  Vis dėlto, neretam iš mūsų vis dar kyla klausimas, kuo tokia kosmetika skiriasi nuo priemonių, esančių įprastų prekybos centrų lentynose, ir kaip tarp tokios gausios pasiūlos įvairių priemonių atskirti, kas iš tiesų yra natūrali, ekologiška kosmetika?

Pirmiausia, esminis skirtumas tarp natūralios, ekologiškos kosmetikos ir sintetinėmis medžiagomis „praturtintų“ priežiūros priemonių yra jų sudėtis. Nors produktų etiketės neretai atrodo painios ir paprastam žmogui sunkiai perskaitomos, svarbiausia atsiminti, kad kosmetikos gaminio sudėtis rašoma mažėjimo tvarka – kuo daugiau  medžiagos produkte, tuo ji arčiau sąrašo pradžios. Taip pat svarbu prisiminti, kad natūrali, ekologiška kosmetika savo sudėtyje neturės sintetinių kvapiklių, dažiklių, konservantų, mineralinių aliejų, o įprastoje kosmetikoje kartais nerasime nė vieno natūralaus ar ekologiško elemento. Tokiose grožio priemonėse gausu kenksmingų medžiagų, kurios gali patekti net į kraujotakos sistemą. Būtent todėl vis daugiau žmonių į savo priežiūros rutiną yra skatinami įtraukti produktus, neturinčius konservantų ar kancerogeninių medžiagų.

Vienas svarbiausių faktorių, norint įsitikinti, kad priemonė tikrai natūrali ir ekologiška yra tokių priemonių ženklinimas. Prieš pirkdami natūralias bei ekologiškas kosmetikos priemones, pasitikrinkite, ar jos turi specialius sertifikatus, kurie nurodo kosmetikos natūralumą. Interneto parduotuvėje „Feelwell.lt“ visos kosmetikos priemonės turi ECOCERT ar kitus, pasaulyje pripažintus sertifikatus, suteikiamus būtent ekologiškos ir natūralios kosmetikos gamintojams, todėl galite nebijoti rinktis iš plataus parduotuvės asortimento, kuriame rasite gausų produktų pasirinkimą, kurie skirti ne tik suaugusiems, tačiau ir patiems mažiausiems.

Dar pravartu žinoti, kad ekologiškos kosmetikos produktų sudėčiai yra keliami aukšti kokybės reikalavimai. Šiose priemonėse naudojami augalų ekstraktai turi būti gaminami tik iš ekologiškai išaugintų augalų, užtikrintas minimalus cheminių medžiagų kiekis, pakuotės – perdirbamos, o produktai – sertifikuojami ir paženklinami.

Natūrali, ekologiška kosmetika nepalieka žalingo pėdsako ne tik Jūsų organizme, tačiau ir mus supančioje aplinkoje. Į ekologiškas priemones nededama genetiškai modifikuotų medžiagų, naftos produktų, genų mutacijas ar vėžį sukeliančių medžiagų, o naudodami tokias kosmetikos priemones prisidedame prie aplinkos tvarumo ir tausojimo.

Išsirinkite savo naujas bei natūralias, ekologiškas kosmetikos priemones mūsų el. svetainėje feelwell.lt