Kokie pliusai natūralios, ekologiškos kosmetikos ?

 

Ar dažnai susimąstote, kokie iš tikrųjų yra Jūsų grožio rutinos pliusai? Jeigu Jūsų kosmetika yra pažymėta kaip natūrali, ekologiška kosmetika, didelė tikimybė, jog didžioji dalis produkto yra iš organinių ingredientų.

Natūrali, ekologiška kosmetika yra iš elementų, tokių kaip riešutų, gėlių ar kitų augalų aliejų. Tokia ekologiška sudėtis, natūralūs kvapai, pakeičia sintetines dalis, dažnai naudojamas tradicinėje kosmetikoje.

Natūrali, ekologiška kosmetika gerbia aplinką ir gamtą. Kai naudojate sintetinius, cheminius produktus, jie ne tik palieka pėdsaką ant Jūsų odos, bet ir kenkia švariam orui, vandeniui, kurie taip pat stipriai prisideda prie Jūsų grožio ir sveikatos.

Natūrali, ekologiška kosmetika nenaudoja cheminių medžiagų, dažiklių ir kitų konservantų. Kodėl jie yra kenksmingi? Tradicinė kosmetika, naudoja nenatūraliai išgautas medžiagas, tam kad produkto galiojimas tęstųsi metų matus. Toks pastovus cheminių, nenatūraliu produktų naudojimas užsilieka ne tik gamtoje, bet ir Jūsų organizme.

Natūrali, ekologiška kosmetika maitina Jūsų odą. Oda dengia visą Jūsų kūną, todėl jai reikalinga ypač kokybiška priežiūra. Dauguma naudojamų aliejų kaip alyvuogių, taukmedžio, alavijų, pasižymi natūraliais antioksidantais, net tik kuriančiais odos barjerą nuo bakterijų, bet ir kovojančiais su senėjimo požymiais.

Natūrali, ekologiška kosmetika nedaro žalos net ir labai jautriai odai. Natūrali, ekologiška kosmetika dažnai yra skirta visų tipų odai. Tokia kosmetika savo sudėtyje neturi dirbtinių konservantų ar sintetinių kvapų, kurie paprastai ir dirgina, erzina Jūsų odą.

Natūrali, ekologiška kosmetika yra ilgalaikis produktas. Galbūt jau pastebėjote, jog tokios kosmetikos pakuotės turi dozatorius ar pipetes? Taip yra todėl, kad natūrali, ekologiškas kosmetika savyje turi stipresnį aliejų ir augalų koncentratą. Jos nereikia tepti tiek daug, kiek nenatūralios kosmetikos, todėl kaina, kurią mokate už produktą, ilgainiui atsiperka.

Natūrali, ekologiška kosmetika yra smarkiai reguliuojama, todėl užtikrina produkto kokybę. Taip klientas yra užtikrintas, kad gauna tikrą produktą, už kurį ir moka.

Mūsų el. parduotuvėje Feelwell.lt natūrali, ekologiška kosmetika yra saugi ir patikima naudoti. Ji leidžia Jūsų odai, plaukams atrodyti natūraliau ir sveikiau. Ji prisideda prie Jūsų kūno sveikatos, nedarydama jam žalos su konservantais bei cheminėmis medžiagomis.