Priežastys, kodėl verta rinktis natūralią bei ekologišką kosmetiką?

Šiandien vis dažniau žmonės susimąsto apie alternatyvas ir pakaitalus įvairiems, sintetinių medžiagų turintiems produktams. Vis labiau populiarėjantis sveikas ir tvarus gyvenimo būdas, skatina žmones rinktis mažiau kenksmingas priežiūros priemones. Būtent todėl vis dažnesniu pasirinkimu tampa natūrali, ekologiška kosmetika. Šiandien papasakosime, kodėl geriau rinktis ekologiškus, biologiškai saugius, savo sudėtyje neturinčius cheminių medžiagų, produktus.

Pirmiausia, natūrali, ekologiška kosmetika nepalieka jokių žalingų pėdsakų jūsų organizme. Savo sudėtyje įvairių cheminių medžiagų, dažiklių, konservantų, kvapiklių turintys produktai neretai gali sukelti alergijas ir taip iššaukti netinkama organizmo reakciją, kurios pasekmes galite jausti ilgą laiką. Juk nei vienas nenorime tikrai mūsų nepuošiančių bėrimų, kurių, pasirinkus tinkamus ir ekologiškus produktus, galima lengvai išvengti.

Dar vienas ekologiškų priežiūros priemonių privalumas, yra tai, kad produktai – bekvapiai, tinkami net ir labai jautriai odai, be to, nėra jokio aitraus kvapo, kuris erzintų ar kitaip dirgintų ne tik kvėpavimo takus, bet ir mūsų odą. Svarbu nepamiršti, kad jei tokių, „skaniai kvepiančių“ priemonių naudojame daug (muilas, šampūnas, dušo želė, kūno pienelis, dezodorantas, kremas, kvepalai, dekoratyviosios kosmetikos priemonės…), laikui bėgant gali nusilpti imuninė sistema, prasidėti alerginiai, onkologiniai susirgimai, kvėpavimo takų ligos, sutrikti kepenų veikla.

Naudodami natūralią bei ekologišką kosmetiką, Jūs padedate ne tik savo odai, tačiau ir gamtai: rinkdamiesi tokias kosmetikos priemones saugome aplinką, o štai kenksmingos cheminės sudėties kosmetika, nuplauta vandeniu, patenka į kanalizaciją ir teršia žemę. Taigi, nors galbūt tiesioginio efekto, naudodami ne tokias natūralias priemones, ir nepastebime, jis gali turėti pasekmių ateityje.

Žinoma, labai svarbu nepamiršti, kad norint palaikyti puikią išvaizdą, neužtenka naudoti tik ekologiškas priežiūros priemones. Jei dažnai vartojate maisto produktus, kuriuose yra sintetinių priedų, jokie kremai, serumai ar prausikliai nebus iki galo veiksmingi ir nesuteiks norimo rezultato.

Norintiems iš esmės pakeisti savo kūno, veido ar plaukų priežiūros rutiną į gerąją pusę, rinkitės feelwell.lt el. svetainėje. Čia galite rasti platų pasirinkimą produktų spektrą nuo kūdikių priežiūros iki senėjimo prevencijai skirtų priemonių. Visi produktai, kuriuos galite rasti „FeelWell“ parduotuvėje, yra sukurti mūsų tiekėjų laboratorijose, naudojant pažangiausias biotechnologijas ir tik ekologiškai švarias medžiagas, ilgus metus juos tobulinant ir nuolat testuojant.