Meniu
Jūsų krepšelis

Privatumo politika

  Mes suvokiame ypatiną svarbą tenkančią Jūsų asmens duomenų apsaugai, todėl rinksime ir tvarkysime tik tuos Jūsų duomenis, kurie reikalingi vykdant mūsų veiklą. Asmens duomenis mes tvarkysime teisėtai, skaidriai ir sąžiningai, iš anksto nustatytais tikslais ir tik tokia apimtimi, kuri reikalinga tikslams pasiekti. Tvarkydami asmens duomenis, siekame kad jie būtų tikslūs, saugūs, konfidencialūs, tinkamai laikomi ir saugomi. Mes garantuojame, kad Jūsų asmens duomenys nebus perduodami kitiems asmenims be teisėto pagrindo.

  Kokiu tikslu mes tvarkysime Jūsų duomenis?

  Mes tvarkysime Jūsų duomenis tiesioginės rinkodaros tikslui tam, kad pateiktume Jums pasiūlymus ir informaciją apie mūsų, su mumis susijusių partnerių prekes ir (ar) paslaugas, kurie mūsų nuomone, galėtų Jus dominti.

  Kokius asmens duomenis mes tvarkysime?

  Siekdami aukščiau įvardintų tikslų mes galime tvarkyti šiuos duomenis: Jūsų vardą, pavardę, gimimo datą, adresą, el. pašto adresą, telefono numerį.

  Jūsų duomenis mes rinksime ir iš kitų šaltinių, pvz. mūsų interneto svetainės, kitų interneto svetainių, socialinių tinklų.

  Visais būdais gautus duomenis mes galėsime apjungti siekdami turėti išsamią ir teisingą informaciją apie jus.

  Kam mes perduosime Jūsų duomenis?

  Jūsų asmens duomenis mes galėsime perduoti kitiems asmenims, kurie mums teikia paslaugas, reikalingas mūsų veiklai vykdyti, pvz. techninių paslaugų ir debesų kompiuterijos paslaugų teikėjams.

  Jūsų duomenis pateiksime savo partneriams, tam kad būtų įvykdyti procesai, kurie apima prekių pristatymą ir administravimą.

  Kiek laiko mes tvarkysime Jūsų duomenis?

  Jūsų duomenis mes tvarkysime ne ilgiau nei 10 metų nuo šio sutikimo. Jei Jūs, bet kuriuo metu pareikšite pageidavimą, jog mes nustotume tvarkyti Jūsų asmens duomenis, mes tai padarysime.

  Ar mes naudosime Jūsų duomenis tiesioginei rinkodarai?

  Taip, mes naudosime  Jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslams tam, kad pateiktume Jums pasiūlymus ir informaciją apie mūsų, su mumis susijųsių prekių/paslaugų, kurie mūsų nuomone galėtų Jus dominti. Vis dėlto, Jūsų asmens duomenis šiam  tikslui naudosime tik Jums papildomai su tuo sutikus.

  Duotą sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslams Jūs galėsite bet kada atšaukti susisiekdami su mumis el paštu.

  Kaip su mumis susisiekti?

  Visais Jūsų asmens duomenų tvarkymo klausimais galite kreiptis: info@feelwell.lt

  Telefonu: +37061282025