Natūrali, ekologiška kosmetika gali padėti visai šeimai

Kalbant apie kosmetiką, daliai žmonių vis dar atrodo, kad tai gaminiai, kurie skirti tik moterims. Tačiau iš tiesų ir vyrų  vonios spintelėse rasime daug kosmetikos ir priežiūros priemonių, pradedant rankų muilu, baigiant žele plaukams ar aliejumi barzdai. Be to,  naturali, ekologiška kosmetika – tai ne tik grožis, bet ir sveikata. Todėl jos produktai naudingi ne tik moterims, vyrams, bet šeimoje augantiems vaikams.

Natūrali ir ekologiška kosmetika – tokia pati?

Labai dažnai tie, kas iki šiol nebandė nei ekologiškos,  nei natūrlios kosmetikos gaminių, mano, kad šie du žodžiai yra tiesiog sinonimai. Ir neretai nekreipia  dėmesio į tai, ar perkami produktai priskiriami ekologiškai, ar natūraliai kosmetikai. Tačiau iš tiesų skirtumas yra ir jį verta žinoti.

Svarbiausias skirtumas yra sudedamųjų dalių kilmė. Natūrali kosmetika gaminama tik  iš natūralių produktų. Tai reiškia, kad tokios kosmetikos sudėtyje nėra jokių kenksmingų medžiagų, sintetinių ingredientų. Tačiau gali būti, kad auginant sudėtyje esančius ingredientus vis tiek yra naudojami chemikalai ar kitos medžiagos. O ekologiškos kosmetikos produktai gaminami tik iš visiškai ekologiškų produktų. Tai reiškia, kad visos sudedamosios medžiagos  yra auginamos ekologiškuose ūkiuose nenaudojant jokių chemikalų.  Dažniausiai tokia natūrali, ekologiška kosmetika yra žymima specialiais žymėjimais, turi sertifikatus.

Kosmetika, tinkanti visai šeimai

Didžiausias natūralios kosmetikos privalumas yra tai, kad ji yra universalaus naudojimo. Nors populiariausi kosmetikos produktai skirti veido, rankų odai. Pavyzdžiui, ekologiški rankų kremai, veido odai skirti kremai iš natūralių medžiagų. Taip pat – natūralūs paakių kremai. Tokių ir panašių produktų galite rasti Feelwell.lt Tokie gaminiai yra pritaikyti ne tik moterų, bet ir vyrų odai. O kai kurie gaminiai tinkami naudoti visai šeimai. Ypač svarbu rūpintis vaikų oda, kuri yra daug jautresnė nei suaugusiųjų. Todėl saugant ją patariama rinktis tik natūralios ir ekologiškos kosmetikos produktus ir vengti itin agresyvių gaminių, kurie gali pakenkti orai.

Tarp kitų  populiarių natūralios kosmetikos gaminių – natūrali, ekologiška kosmetika plaukams. Dažniausiai tai įvairios plaukų kaukės iš natūralių produktų ir plaukų augimą skatinantys serumai. Kad plaukai būtų švelnūs ir sveiki, jiems nuolat reikia papildomo maitinimo, kuriuo efektyviai pasirūpina natūralios kosmetikos gaminiai. Tokius produktus noriai renkasi ne tik moterys, bet ir vyrai. E to, galima rasti tokių produktų, kurie tiks ir vyrams, ir moterims. Šeimoje galėsite dalintis keliais gaminiais tarpusavyje ir džiaugtis efektyviu natūralios kosmetikos gaminių veikimo  rezultatu.